آقمشهد پایگاه شهید سلمان بابائی شهید شکرالله اسماعیلی شهید سعید فلاحی شهید عادل مهدوی شهید بهرام کنعانی شهید مهدی هادیان شهید هادی نیکزاد شهید محمود اسماعیلی شهید داریوش رنجبر شهید ذبیح الله علیپور شهید میرزاخان زائری کلام ستارگان اخبار یادواره کلام ماه دیار عاشقان
>
| |

وصیت نامه شهید شکرالله اسماعیلی

ای کسانی که ایمان آورده اید در کارهای خود صبر پیشه کنید، نماز را برای خدا بپا دارید، به درستی که خداوند با صبرکنندگان است.

با درود به ساحت مقدس امام زمان(عج) و نائب برحقش خمینی بزرگ و با سلام بر شهیدان به خون خفته از صدر اسلام تا عاشورای حسینی تا شهیدان گلگون کفن کربلای ایران، و با درود بر خانواده شهدا و انقلاب اسلامی و شهدای مظلوم جنگ تحمیلی که عزیزترین عزیزان خود را در راه هدف مقدس خدا و اسلام و قرآن فدا کردند.

امیدوارم که بقیه برادران و خواهران و پدران و مادران تا قطع کامل دست جنایتکاران و قلدران برخیزند و سلاح بر زمین افتاده شهیدان پرپر شده را که از جان و مال خود گذشتن و ما باید این کوله بار سنگین را تا به منزلگاه الله است برسانیم. ما وقتی شعار می دهیم جنگ جنگ تا پیروزی، باید این شعار را تبدیل به شعور کرده و در عمل ثابت کنیم و فریاد کوبنده و دشمن شکن خود را به رهبری امام بر سر همه دشمنان اسلام و انسانیت بکشیم و بگوئیم ای جنایتکاران تاریخ ما ازپای نخواهیم نشست.

اگر ما را به شهادت برسانید فرزندانی و برادران دیگر هستند که سلاح ما را برمی گیرند، البته سلاح ما همان الله اکبر است که شما اگر به صدام کافر کمک می کنید و تجهیزات جنگی می دهید ما با همان یک تخم مرغ اهدائی پیرزن اکتفا می کنیم.

می خواهم که اگر شهید شدم راهم را ادامه دهید و سلاح بر زمین افتاده ام را از زمین بردارید و بر قلب دشمن یورش بَرید و آن را نابود کنید. می خواهم در تشییع جنازه ی من گریه نکنید. و تو مادرم و تو خواهرم در تشییع جنازه ی من حجاب خود را رعایت کنید و تا منافقان بدانند که ما از شهید دادن نمی ترسیم و در پیش مردم خوشحال باشید و از خانواده ام می خواهم که به مردم روحیه بدهند و بدانند فرزندی را بزرگ کرده اند باید پس بدهند و به ندای هل من ناصر ینصرنی لبیک گفتیم.

می خواهم خاکی را که از شهر خون(خونین شهر) آورده ام بر سر قبرم بریزید تا خاک شهیدان خرمشهر را حس کنم. من را سمت راست شهید بابایی دفن کنید. ای برادران، پدران و دوستان اگر من شهید شدم، اگر در پیش شما کار ناشایست انجام داده ام می خواهم مرا ببخشید تا در آن دنیا که دفتر اعمال من را باز می کنند مرا مورد عفو قرار بدهند.

 

خداحافظ

شکرالله اسماعیلی


دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom

درون‌شد

بازدیدکنندگان

1