آقمشهد پایگاه شهید سلمان بابائی شهید شکرالله اسماعیلی شهید سعید فلاحی شهید عادل مهدوی شهید بهرام کنعانی شهید مهدی هادیان شهید هادی نیکزاد شهید محمود اسماعیلی شهید داریوش رنجبر شهید ذبیح الله علیپور شهید میرزاخان زائری کلام ستارگان اخبار یادواره کلام ماه دیار عاشقان
>
| |

وصیت نامه شهید داریوش رنجبر

بسم رب الشهدا و الصدیقین

 

به نام الله پیام آوران خون شهیدان اسلام و درود بر رهبر عزیز انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خمینی و درود و سلام به شهیدان و خانواده شهید و امت شهید پرور ایران و با سلام به دوستان و خویشاوندان.

اذا جاء نصرالله والفتح. و رایت الناس یدخلون فی دین الله افواجا و فسبح بحمد ربک و استغفره انه کان تواباً.

چون هنگام فتح و پیروزی با یاری خداوند فرا رسد و در آن روز مردم را بنگرید که فوج فوج به دین خدا داخل می شوند و در آن وقت خدای خود را حمد و ستایش کن و پاک و منزه دان و از او مغفرت و آمرزش طلب کن که او خدای بسیار توبه پذیر است.

انسان یک روزی به دنیا می آید و روزی هم از دنیا می رود. چه خوب است یک انسان واقعی و یک مسلمان واقعی در راه و هدفی کشته شود که هدف آن هم الله و الهی باشد و من هم هدفم الله بود و هم به بزرگترین آرزوی خود یعنی شهادت خواهم رسید. امیدوارم که گناهان مرا ببخشید تا خداوند بزرگ گناهانم را ببخشد و اگر ناراحتی از من دیدید به بزرگواری خودتان مرا عفو کنید. ای برادران من با بازوی پر توان خود در راه اسلام کوشا باشید و همیشه در راه اسلام پیش قدم باشید. و تو ای خواهرم با حجابت مشت محکمی بر دهان ابرقدرت های جهان بزن.

اشتباهاتم را ببخشید و اگر ناراحتی از من دیدید به بزرگی خودتان عفو کنید.

ما باید پاسدار خون هزاران شهید باشیم، و ان شاءالله این انقلاب به انقلاب حضرت مهدی(عج) بپیوندد، شما ای خانواده های شهدا، باید ادامه دهنده راه شهدا باشید و مرا در محلمان، امامزاده آقمشهد دفن کنید. دیگر عرضی ندارم جز سلامتی شما. برای همه دوستان سلام مرا برسانید. برای عمه و ننه و زن عمو و عمواحمد، زهرا، صمد شیردل، کوروش، شکوفه، زینب، معصومه، طاهره سلام مرا برسانید. ان شاءالله که حال ابراهیم خوب است، عوض من صورت ابراهیم را بوسه بزنید.

 

 

والسلام، یکشنبه 29/7/1363

 

اگر این جنگ بیست سال هم طول بکشد ما ایستاده ایم.

 


دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom

درون‌شد

بازدیدکنندگان

1