آقمشهد پایگاه شهید سلمان بابائی شهید شکرالله اسماعیلی شهید سعید فلاحی شهید عادل مهدوی شهید بهرام کنعانی شهید مهدی هادیان شهید هادی نیکزاد شهید محمود اسماعیلی شهید داریوش رنجبر شهید ذبیح الله علیپور شهید میرزاخان زائری کلام ستارگان اخبار یادواره کلام ماه دیار عاشقان
>
| |

زندگی نامه سرباز شهید عادل مهدوی

نام پدر: تقی

محل تولد: آقمشهد

تاریخ تولد: 12/5/1341

تاریخ اعزام: 5/9/1363

تاریخ شهادت: 1/11/1363

محل شهادت: سومار کله قندی

نحوه شهادت: اصابت گلوله

وضعیت تأهل: مجرد

سن شهید: 20 سال

 

      شاید هر کس سرگذشت یک شهید را مطالعه کند این انتظار را داشته باشد که زندگی این شهید حداقل دارای یک جریان منطقی باشد. زندگی شهید مهدوی از چنان ویژگی هائی برخوردار است که هر انسان دارای قلب سلیم را به تفکر و اندیشه وا می دارد. شهید عادل مهدوی در سال 1341 در روستای آقمشهد در خانواده ای مسلمان و مؤمن به دنیا آمد. وی دارای یک برادر و دو خواهر است.

 

     شهید مهدوی در بین شهدای آقمشهد از همه مظلوم تر است، زیرا که مظلوم زیست تا اینکه به خدمت مقدس سربازی رفت. پس از ماهها نبرد با دشمن زبون بعثی در جبهه سومار به شهادت رسید و در دل کوههای کله قندی نهال نوپای جمهوری اسلامی را با خون خویش آبیاری نمود تا به دشمن کافر و استکبار شرق و غرب بفهماند که تا انقلاب مهدی آل محمد(ص) انقلاب ما ماندنی است.

     شما هر اندازه که دوست دارید، حقیقت ها را پنهان کنید، زیرا خورشید در پشت ابرها        نمی ماند، شما می خواستید اسلام را منزوی نمائید این جنگ را بر ملت ما تحمیل نمودید، اما ما ملت ایران اسلامی عزت و شرف خود را از اسلام می دانیم و با جهاد مال و جان با دشمن بعثی و استکبار جهانی می جنگیم و تسلیم جهان خوارگی آنها نخواهیم شد.

 

والسلام علیکم والرحمة الله و برکاته

روحش شاد باد.


دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom

درون‌شد

بازدیدکنندگان

1